Kaip patalpinti skelbimą

Skelbimo talpinimo taisyklės ir eiga

Skelbimus talpinti gali visi prisiregistravę lankytojai.

Skelbimai yra nemokami.

Registracijai reikalingas elektroninio pašto adresas į kurį bus siunčiami skelbimo redagavimo ir trynimo kodai, bei priminimai apie skelbimo galiojimo trukmės pabaigą.

Skelbimų svetainė yra skirta ginklų ir su jais susijusių dalykų skelbimams, todėl skelbimus reiktų talpinti TIK ginklų tema. Kitos rūšies skelbimai bus trinami be perspėjimo.

Teisingai pasirinkite skelbimo kategoriją iš meniu, kad skelbimas būtų lengviau randamas ir “neterštų” kitų kategorijų.

Nurodykite aiškų informatyvų skelbimo pavadinimą, nes jį pirmiausia mato lankytojai.

Skelbimą rašykite aiškų, išdėstykite tiksliai ką parduodate arba ieškote pirkti.

Fotografijos turi būti aiškios ir suprantamos, iki 5-iu vienetų. Dėl teisingo fotografijos atvaizdavimo jos turi būti .jpg, .png, .JPEG formatais, failų pavadinimai turi būti sudaryti tik iš raidžių bei skaičių, be kitokių simbolių.

Nurodykite savo kontaktinius duomenis. Elektroninis paštas būtinas, bet turite galimybę, ten esančios varneles pagalba, jį padaryti nematomą kitiems Lankytojams.

Paskelbę skelbimą, į paštą gausite laišką su nuorodomis ir skelbimo numeriu, skelbimo redagavimui arba ištrynimui.

Specialus vienodų skelbimų talpinimas per keletą ar visas kategorijas bus traktuojamas, kaip netvarkos kėlimas ir visi skelbimai bus trinami be perspėjimo.

Skelbimo galiojimo laikas yra ribotas 3 mėnesiams.

Baigiantis skelbimo galiojimo laikui elektroniniu paštu gausite laiškų su nuoroda skelbimo pratęsimui, nepratęsus skelbimo po 7 dienų skelbimas pašalinamas.

 

Radus klaidą puslapyje, jei kažkas neveikia ar yra pastebėjimų visada prašome parašyti mums elektroniniu paštu info@ginkluotascivilis.lt