Kaip pateikti prašymus epolicija.lt sistemoje

[2018-01-30]

Saliut visiems.

Paskutiniu metu padaugėjo vis klausinėjančių kaip gauti leidimą ginklui. Kadangi aš toks afigienas informacijos šaltinis vis nukreipiu į savo rašytą tekstą “Kaip gauti leidimą ginklui” ir visi būna patenkinti (net sako kad linksmai ir aš?kiai parašyta viskas). Bet va dar paskutiniu metu atsiranda žmonių kurie klausia kaip paduoti prašymus per Epolicija.lt nes daug kam gal ten atrodo painu (kaip ir daugely valstybinių institucijų sistemose). Tiesa, kaip nekeista per epolicija nėra taip painu kaip gali atrodyti. Kadangi viską ten suprantu net aš, o ir pereidinėjau viską porą kartų surašysiu kaip ten tvarkytis. Surašysiu ir sudėsiu screenshootus kad galėtumėt matyti kas kaip atrodo. 😉

Tad lets gou. Imituojam situaciją, kad esam nauji, būsimi ginklų turėtojai ir norim pradėti nuo pradžių. Kaip raAšiau čia reikia medicininės pažymos. Tada einam į epolicija.lt ir prisijungiam. Dešinėje pusėje viršuje yra prisijungimo mygtukas kurį ir spaudžiam. Pasirenkam kad jungiatės kaip gyventojas. Toliau pasirenkam kokiu būdu jungsitės: bankas, mobilus ar stacionarus parašas, dar ten kokių tai čiūdų yra. Prisijungiam su Jums patogiu.

Tarkim prisijungėm. Aišku dažniausiai paprašo paspausti patvirtinimo mygtuką ties Jūsų duomenimis, ką ir darom. Toliau jau atsirandame epolicijos savitarnoje. Mums dabar reikia paduoti prašymą kad policija patikrintų ar Jūs apskritai galite turėti ginklą. Jums reikalingas prašymas yra pasirenkamas iš kairėje meniu PASLAUGOS, toliau jau per vidurį pasirenkame LICENCIJAVIMO PASLAUGOS, LEIDIMAI LICENCIJOS. Tada atsiranda krūva prašymų ir formų sąrašų iš kurių mes renkamės mums reikalingų LEIDIMO LAIKYTI GINKLUS IŠDAVIMAS. Jam atsidarius supildome viską ką praėo. Jūsų duomenys, adresas kur norėsite laikyti ginklus, kas ten kartu gyvena, jų asmens kodus, vardus pavardes, prie dokumentų prisegsite skenuotą medicininę pažymą ir išsiųsite visą šitą gėrį patikrinimui, kas užtruks mėnesį. Tiesa, už šitą paslaugą reikės susimokėti pavedimu 14. Ir tik tada prasidės prašymo nagrinėjimas. Lygiai tas pats yra su seifo kurį įrengėte ir norite “priduoti” policijai patikrinimui. Žemiau prašymo leidimui ginklui yra prašymas “Ginklo laikymo sąlygų patikrinimui”, kuris nekainuos ir jį užpildę turėtumėte susiderinti patogų laiką su policijos pareigūnu kuris atvažiuos ir patikrins kaip Jūsų seifas duotuoju adresu atitinka sąlygas, kurias ir kokios jos turi būti, esu jau aprašęs “Kaip gauti leidimą ginklui” rašliavoj. Lygiai toje pačioje vietoje yra ir prašymai keičiant ginklo laikymo vietą (kada pvz persikraustot į kitą butą) , prašymai pratęsti leidimą ir pan. Kas toliau prie leidimo ginklui išdavimo. Po sprendimo priėmimo (sakykim kad jis teigiamas) po Jūsų pateiktu prašymu bus priimto sprendimo aprašymas ir ką reikia daryti toliau. Kai išsilaikysit kursus mokykloje, skenuotą diplomą irgi bus galima nusiųst ten pat, bet kai jau bus laikas ateiti pasigaminti leidimą vistiek reikės visų originalų. Kadangi med pažymą, mokyklą ir seifą prisidaviau dar prieš išnagrinėjant prašymą tai su prašymu prisegiau ir visų dokumentų kopijas kas gal paspartino tvarkymą, nors kaip ir užsiminiau važiuojant leidimo pasiimti į Licencijavimo skyrių originalus reikia atvežti. Tiek čia tokio maždaug užvedimo ant kelio. Realiai per epoliciją galima susitvarkyti viską ir į patį licencijavimo skyrių? važiuoti tik pasiimti leidimo kas manau tikrai taupo laiką, ypač jei tas skyrius yra vienas kažkur rajono centre ir tris kart iki jo važiuot nesinori.

Tiek čia žinios, jei rasit neatitikimą ar pasikeitimą šitoje tvarkoje prašom informuokit, pakeisim info kad šitas tekstas būtų kuo informatyvesnis.

https://www.facebook.com/GinkluotasCivilis/

info@ginkluotascivilis.lt

#leidimai_ginklui

One Comment