Pakeitimai/ atnaujinimai skelbimų svetainėje ginkluotascivilis.lt

[2017-12-17]

Sutvarkėm ir atnaujinom svetainę po išlindusių neaiškumų.

Radome per laiką bėdą su fotografijų įkėlimu. Jei fotografijos failo pavadinime buvo ne tik raidžių ir skaičių tai dažnai tokios foto neįsikeldavo ir skelbimas buvo be jų. Dabar tai išspręsta ir visos fotografijos turi eiti be priekaištų. Tiems kurių skelbimai dabar be foto su redagavimo kodu galite jas įsikelti.

Pakeitėme truputi stilius ir informacijos išdėstymą, kuris aktualus ypač mobiliesiems vartotojams. dabar viskas patogiau. Kad viskas veiktų puikiai galima prasivalyti svetainės laikinus failus naršyklėje, o kompiuteriuose tai padarys ctrl+f5. Jei ir nieko nedarysite stiliai atsinaujins su laiku patys.

Dar smulkus gedimas buvo dėl lietuviškų raidžių atvaizdavimo antraštėse.

Prieš tai užėjus į skelbimą ir paspaudus naršyklėje “atgal” mesdavo į skelbimų pradžią. Šita bėda surasta ir dabar spaudžiant grįžimo mygtuką gražinama į ten į kur buvo ir įkeltas skelbimas.

Vienas didžiausių ir esminių pakeitimų tai papildomos kategorijos pridėjimas prie talpinamų skelbimų kategorijos. Pastebėjome, kad atsiranda naujus ginklus ar jų priedus/ dalis norinčių pasiūlyti prekeivių ir juos norėjosi kažkaip truputi atskirti per filtrus kai ieškoma visai ne to. Be abejo naujų daiktų prekybos neišvengsime, jos reikia ( be naujų, nebus senų), bet filtras nepamaišys. Tad dabar talpinant skelbimą bus būtina pasirinkti būklę “Naujas” arba “Naudotas” kas analogiškai ir filtre leis atsijoti vienus ar kitus. Taip bus mažiau apkraunami informacija lankytojai kurie ieško konkrečiai kažko kito. Vartotojai norintys kad vieną ar kitą kategoriją priskirtą prie jau esamų skelbimų galite tai padaryti per skelbimo redagavimą su redagavimo kodu. Patartina tai ir padaryti, nes ieškantys kažko ir įjunge naują filtrą gali skelbimo nerasti visai.

Tiek kažko naujo kol kas. Dirbame toliau ir tobuliname svetianę. Jei iškils klausimų ar pasiųlymų rašykite el. paštu info@ginkluotascivilis.lt arba facebooke asmenine žinute. Bendrausime, tvarkysime, modernizuosime.